3247 ONICE GREEN PAKISTANO
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 3247 |
| Color | GREEN AND BROWN |
| Bundle | 2 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 2 |
| Length | 275cm / 108inch |
| Height | 175cm / 69inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 550kg |
| Block | 3247 |
| Color | GREEN AND BROWN |
| Bundle | 3 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 4 |
| Length | 275cm / 108inch |
| Height | 175cm / 69inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1200kg |